Ücret iadesi koşulları
Sitemizden satın aldığınız (Distributorlüğünü veya aracığılını yaptığınız ürün veya hizmetler hariç) tüm hizmetlerimizin 14 gün içinde Multimedya Hosting'ten kaynaklanan teknik problemler olması ve firmamız tarafından çözüm getirilememesi durumunda %100 geri iade ödeme garantisi bulunmaktadır.
Distributorlüğünü yaptığımız (Alanadı , SSL, Kiralık Suncu gibi) hizmetlerde firmamız bayisi olduğu kuruma ödeme yaptığı için , iade söz konusu değildir.
Ürünü satın aldığınız esnada; Kontrol Paneli, İşletim Sistemi, Sunucu üzerinde desteklenen modüller vb. konularda yazılı bilgi vermeniz ve sipariş formunda buna uygun seçenekleri işratlemeniz gerekmektedir.
Bu durumda oluşacak anlaşmazlıklar geri ödeme koşullarına dahil değildir.

Ürün veya Hizmet İptali
Sitemizden satın aldığınız hizmetlerin iptali için kullanıcı adı ve şifrenizle Müşteri Paneli'ne giriş yapmanız ve ilgili ürün/hizmeti seçip paketi iptal et seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.
Bir sonraki fatura döneminizde hesabınız için fatura oluşturulmayacaktır.

Garanti Koşulları ?
Kullanım sözleşmelerinde garanti koşulları ve yasal yükümlülükler detaylı olarak anlatılmıştır. Bu sebeple yukarıdaki ürün tipine uygun bir sözleşme seçebilirsiniz.

Kurulum Süreleri ve Teslimat Kredi kartı veya benzeri bir sanal ödeme sistemi ile yapılan ödemelerde kurulum en geç 6-12 saat içinde yapılmaktadır.
Yurt Dışından temin edilen sunucu ürünlerinde bu süre 24-48 saat arasında gerçekleşmektedir. Teslimat sadece hafta içi iş günlerinde yapılmaktadır.
Banka havalesi ödemelerinde havale kısmına fatura numaranızı yazmanız halinde havale ile ödemelerde en geç 12 saat içinde yapılmaktadır.

Powered by WHMCompleteSolution